2. ŽNL Škvarić i Grubić postigli više od pola zgoditaka vodećeg Omladinca, Obžetić nedostižan “na Istoku”

Vedran Grubić i Tomislav Škvarić // foto: M. Šolc

Nakon devet odigranih kola u 2. županijskoj nogometnoj ligi – skupina Zapad na vrhu liste strijelaca ponovno su dva igrača iz vodeće momčadi, Omladinca iz Korije, a riječ je o Tomislavu Škvariću i Vedranu Grubiću, koji su na svoj konto upisali 11 pogodaka, a zajedno 22 što je više od polovice postignutih zgoditaka Omladinca u ovoj sezoni. U skupini Istok i dalje je vodeći Darko Obžetić (Borova) sa 16 postignutih golova.

Lista strijelaca:

Skupina Zapad:

11 – Grubić (Omladinac), Škvarić (Omladinac)

7 – Draganić (Dinamo), Tomić (Sokol), Ladović (Sveti Đurađ)

6 – Šelember (Podgorje), A. Paulović (Drava), Martelo (Sokol), Pavić (Croatia)

5 – Mareković (Drava), Kovač J. (Mladost), Jurković (Podgorje), M. Lanšćak (Sokol)

4 – Hobolja (Bilogora 1947.), Jugović (Gradina), Krmpotić (Podgorje), Šerepec (Croatia)

3 – Jelovečki (Omladinac), N. Pecolaj (Gradina), Giba (Omladinac), Korenički (Omladinac), Nemčec (Mladost), V. Taušan (Turanovac), Đureš (Podgorje), Šelimber (Mladost), Szabo (Sv. Đurađ), Balažić (Croatia), Funko (Sv. Đurađ)

2 – Jurić (Mladost), Draganić (Turanovac), Dorić (Sokol), Leš (Bilogora 1947.), J. Lanšćak (Sokol), S. Ivanešić (Dinamo), Kovač (Croatia), Lacko (Dinamo), Bistrović (Sokol), Krajačić (Turanovac), Tandarić (Croatia), Trivanović (Drava), Slavić (Croatia)

1 – Domokuš (Napredak), Štefanec (Omladinac), M. Iličić (Dinamo), L. Paulović (Drava), Berda (Drava), Čavar (Mladost), Delić (Drava), Duvnjak (Gradina), Ivanković (Omladinac), Tambolaš (Podgorje), Barišić (Drava), Blažičević (Gradina), Dražić (Sv. Đurađ), Đaković (Sv. Đurađ), Šmer (Drava), Deskar (Bilogora 1947.), Varga (Omladinac), Begović (Turanovac), Pokupić (Mladost), Blažinčić (Croatia), Milaković (Croatia), Feketija (Mladost), Zalogaj (Turanovac), Biondić (Sokol), Blažević (Gradina), M. Taušan (Turanovac), Rukavina (Turanovac), Poropatić (Croatia), Balić (Croatia), Dergez (Croatia), Krajc (Bilogora 1947.), Vlaisavljević (Omladinac).

Skupina Istok:

16 – Obžetić (Borova)

9 – Ibričić (Mladost Milj.)

8 – Zebec (Mladost Milj.), Ciglar (Crnac)

7 – Pipić (Borova), Rupčić (Mladost Milj.)

5 – Petrović (Zrinski), Beneš (Mladost Bak.), Stupar (Borova), Kurtić (Zrinski), Tilen Marić (DOŠK), Nikolić (DOŠK)

4 – Lehpamer (Mladost Milj.), Vukalović (Zrinski), Striber (Zrinski), J. Tomić (Ćeralije), Šteger (DOŠK)

3 – Milošević (Zrinski), Gabud (Standard), Mužar (Crnac), Matoković (Crnac), Makar (Standard), Keler (Mladost Milj.), Gegić (Borova), Šain (Borova), M. Jozić (Ćeralije), Holec (Borova), F. Perić (Ćeralije), Budimir (Mladost Bak.), Šojka (Mladost Bak.)

2 – Sitar (DOŠK), Prpić (Mladost Bak.), Vuzem (Borova), Matota (Zrinski), Marinković (Standard), D. Jozić (Ćeralije), Kapetanović (Munja), J. Perić (Ćeralije), Jaković (Ćeralije), Mlinarić (Mladost Bak.), Šalković (DOŠK), Hetrih (Kozice), Gregurić (Munja)

1 – Granjaš (Standard), Si. Nika (Tehničar), Bosak (Munja), Pejazić (Mladost Milj.), Toni Marić (DOŠK), Zeman (DOŠK), Se. Nika (Tehničar), Matovina (Tehničar), Perkovac (Tehničar), Škrlin (Mladost Bak.), Mihalić (Standard), Pohiba (Mladost Milj.), Sudarić (Crnac), Pandurić (Crnac), Filipović (Kozice), A. Borovec (Tehničar), Zdelar (Munja), Mimić (Crnac), Mateo Hrgetić (Standard), Mario Hrgetić (Standard), A. Čović (Ćeralije), J. Čović (Ćeralije), M. Tomić (Ćeralije), Pejić (Ćeralije), Tušek (Standard), Stupar (Tehničar), Velić (DOŠK), Bišćan (DOŠK), Klement (Mladost Bak.), Presečan (Tehničar), Colarić (Kozice), Marenić (Munja).

(www.icv.hr, ts)