2. ŽNL: U skupini Zapad i dalje vodeći Škvarić i Grubić, na Istoku haraju Ciglar i Obžetić

Nakon šest odigranih kola u 2. županijskoj nogometnoj ligi – skupina Zapad, vodeće momčadi i dalje su Omladinac iz Korije i Drava iz Terezinog Polja, jedini sa stopostotnim učinkom i 18 osvojenih bodova, a Omladinac je na prvom mjestu zahvaljujući boljoj gol razlici. Osim toga, klub iz Korije “vlasnik” je i trenutno dva vodeća strijelca lige, Vedrana Grubića i Tomislava Škvarića.

Lista strijelaca:

Skupina Zapad:

6 – Grubić (Omladinac), Škvarić (Omladinac)

5 – A. Paulović (Drava)

4 – Hobolja (Bilogora 1947.), Šelember (Podgorje), Jurković (Podgorje), Jugović (Gradina), Ladović (Sveti Đurađ), M. Lanšćak (Sokol), Tomić (Sokol), Mareković (Drava)

3 – Jelovečki (Omladinac), N. Pecolaj (Gradina), Šerepec (Croatia), Martelo (Sokol), Kovač J. (Mladost), Draganić (Dinamo)

2 – Jurić (Mladost), Šelimber (Mladost), Draganić (Turanovac), Balažić (Croatia), Dorić (Sokol), Pavić (Croatia) V. Taušan (Turanovac), Giba (Omladinac), Đureš (Podgorje), J. Lanšćak (Sokol), Korenički (Omladinac)

1 – Domokuš (Napredak), Bistrović (Sokol), Štefanec (Omladinac), S. Ivanešić (Dinamo), M. Iličić (Dinamo), L. Paulović (Drava), Berda (Drava), Krmpotić (Podgorje), Tandarić (Croatia), Kovač (Croatia), Čavar (Mladost), Kovač (Mladost), Delić (Drava), Trivanović (Drava), Duvnjak (Gradina), Funko (Sv. Đurađ), Ivanković (Omladinac), Tambolaš (Podgorje), Nemčec (Mladost), Barišić (Drava), Krajačić (Turanovac), Blažičević (Gradina), Dražić (Sv. Đurađ), Đaković (Sv. Đurađ), Lacko (Dinamo), Šmer (Drava), Deskar (Bilogora 1947.), Varga (Omladinac), Begović (Turanovac), Szabo (Sv. Đurađ), Pokupić (Mladost), Blažinčić (Croatia), Pavić (Croatia), Milaković (Croatia).

U skupini Istok vodeća momčad je miljevačka Mladost sa 15 osvojenih bodova, ali trenutno vodeći strijelci lige dolaze iz nogometnih klubova Crnac i Borova, a oni su Danijel Ciglar i Darko Obžetić.

D. Ciglar// foto: arhiva

Skupina Istok:

7 – Ciglar (Crnac), Obžetić (Borova)

5 – Petrović (Zrinski), Zebec (Mladost Milj.), Beneš (Mladost Bak.), Pipić (Borova)

4 – Ibričić (Mladost Milj.), Lehpamer (Mladost Milj.)

3 – Stupar (Borova), Nikolić (DOŠK), Tilen Marić (DOŠK), Milošević (Zrinski), Gabud (Standard), Mužar (Crnac), Matoković (Crnac), Makar (Standard), Rupčić (Mladost Milj.), Keler (Mladost Milj.), Gegić (Borova), Šain (Borova), M. Jozić (Ćeralije), Perić (Ćeralije)

2 – Šteger (DOŠK), Sitar (DOŠK), Vukalović (Zrinski), Budimir (Mladost Bak.), Prpić (Mladost Bak.), Vuzem (Borova), J. Tomić (Ćeralije)

1 – Granjaš (Standard), Si. Nika (Tehničar), Bosak (Munja), Pejazić (Mladost Milj.), Toni Marić (DOŠK), Zeman (DOŠK), Se. Nika (Tehničar), Matovina (Tehničar), Perkovac (Tehničar), Škrlin (Mladost Bak.), Striber (Zrinski), Šojka (Mladost Bak.), Mlinarić (Mladost Bak.), Mihalić (Standard), Pohiba (Mladost Milj.), Sudarić (Crnac), Pandurić (Crnac), Kapetanović (Munja), Marinković (Standard), Matota (Zrinski), Filipović (Kozice), A. Borovec (Tehničar), Zdelar (Munja), Mimić (Crnac), Holec (Borova), Mateo Hrgetić (Standard), Mario Hrgetić (Standard), D. Jozić (Ćeralije), A. Čović (Ćeralije), J. Čović (Ćeralije), M. Tomić (Ćeralije), Pejić (Ćeralije).

(www.icv.hr, ts, foto: arhiva)