1. ŽNL Ivačić i Lončarek pobrali bodove za Suhopolje, Perošević završio u bolnici

Lider prvenstva i trostruki uzastopni prvak Suhopolje u tvrdoj utakmici protiv Mladosti 1930. iz Čađavice došao je do novih bodova. Gosti iz Čađavice ušli su otvoreno u susret, s vjerom da mogu iznenaditi domaću momčad.

U 12. minuti Josip Ivačić dovodi Suhopolje u prednost 1:0. Žuto-zeleni stvaraju još nekoliko izglednih prilika, ali ne uspijevaju poentirati. Ni gosti nisu bili bezopasni, ali je Kristijan Dumenčić bio siguran na vratima.

IMG 9678 Custom

U 22. minuti s terena je, s bolnim izrazom lica, iznesen najbolji gostujući napadač Emilio Perošević. Prema prvim informacijama, nije ozbiljnije stradao i brzo bi se trebao vratiti na nogometne terene. Iskusni domaći napadač Zdenko Lončarek u 62. minuti postavio je konačni rezultat 2:0.

Suhopolje – Mladost 1930. Čađavica 2:0
Igrač utakmice: Nikola Menegati