“CROATIA OPEN” U KICKBOXINGU Odlični Slatinčani, Una Maravić najbolja borkinja turnira

Proteklog vikenda u Zagrebu je održan “Croatia Open” u kickboxingu, a na ovom jakom međunarodnom turniru nastupio je i Taekwondo klub Slatina sa pet natjecatelja.

Na Croatia Openu nastupilo je šest zemalja, 88 klubova sa ukupno 750 natjecatelja.

IMG 20181215 140451 Custom

Fantastičan rezultat ostvarila je članica TKD Slatina, Una Maravić. Osvojila je dva prva mjesta i dobila dvije zaslužene zlatne medalje u juniorskoj kategoriji, u light i kick light contactu do 60 kg. U već spomenutim disciplinama proglašena je i najboljom borkinjom turnira što joj je donijelo dva pehara i dvije vrijedne nagrade.

Fran Martin Bišćan je osvojio prvo mjesto u kategoriji starijih kadeta – početnicima, do 63 kg, a ovaj uspjeh još je veći jer mu je ovo bilo prvo službeno natjecanje.

IMG 20181215 134847 Custom

Eva Gal je osvojila dva treća mjesta u Semi contactu i contactu, u kategoriji kadetkinja do 28, odnosno 32 kg.

Luka Vres osvojio je treće mjesto u Semi contactu, u kategoriji kadeta do 37 kg.

IMG 8890931056b264876fb39061d4f60d58 V Custom

Ana Bljakaj je osvojila peto mjesto nakon neizvjesne borbe za medalju, u kojoj je čak imala i prednost u jednom trenutku.