FOTO Đura nakratko vratio vjeru domaćim navijačima u prolaz, Slatina završila priču u 81. minuti

U utakmici četvrtzavršnice Županijskog nogometnog kupa, na stadionu Školski vrt u Gornjem Bazju Slatina je pobijedila domaće Bratstvo 3:1.

U početnih dvadesetak minuta domaći nogometaši su pritisli goste na njihovu polovicu, ali bez izglednijih prilika. Slatinčani su se postepeno oslobodili tog pritiska i sve više ugrožavali domaća vrata. U pet minuta (32. i 37.) gostujući igrač Domagoj Jendrašić postigao je dva lijepa zgoditka i doveo Slatinu u prednost 2:0.

U 41. minuti najiskusniji domaći igrač Mario Pšihistal Đura, iskoristio je pogrešku gostujućeg vratara Dine Radonjića i ubacuje loptu u mrežu. S rezultatom 2:1 za goste otišlo se na odmor.

IMG 1566 Custom

U drugom dijelu obostrano je bilo prilika za pogodak, ali bez realizacije. Igrač Slatine Renato Pecolaj u 67. minuti, zbog drugog žutog kartona morao je napustiti igru. To se nije puno osjetilo u igri. Matej Kupres svojim zgoditkom u 81. minuti riješio je pitanje pobjednika i svoju momčad uveo u poluzavršnicu kupa.