Vidovec jedva izvukao remi u Virovitici

Vodeću ekipu 2.lige sjever u Virovitici su dočekale dobrano popunjene tribine i izuzetno motivirani domaćin. Domaći rukometaši su poveli sa 1:0 i idućih dvadesetak minuta gosti su vodili glavnu riječ vodeći sa 1-2 zgoditka prednosti. U trenutku kada domaćini igraju sa igračem manje preuzimaju kontrolu utakmice i idućih tridesetak minuta imaju prednost do pet zgoditaka. U pedesetoj minuti domaći Vratar Igor Đud dobija udarac u ruku, gosti to koriste i uspijevaju izjednačiti rezultat (25:25). Utakmica ponovno odlazi u neizvjesne vode. Tridesetak sekundi prije kraja gosti izjednačavaju na 28:28, postižući time konačni rezultat. Najefikasniji domaći igrači su bili Dubravko Benko sa sedam, te Luka Moslavac i Matko Crljenić sa po pet zgoditaka, dok je Igor Đud sakupio petnaest obrana, od čega dva sedmerca. Ipak možemo reći da su svi igrači ostavili srce na terenu.
U idućem kolu Viro Virovitica gostuje u Našicama kod Nexea II., a Slatina, koja je u subotu izgubila od Garešnice 26:32, je slobodna, jer je Prelog odustao od natjecanja.