Paula Rakijašić postala dvostruka prvakinja Hrvatske

U Varaždinu je održano mlađe juniorsko pojedinačno prvenstvo Hrvatske u atletici, a Paula Rakijašić postala je dvostruka prvakinja države. U utrci na 1500 metara Paula je osvojila zlatnu medalju i poboljšala svoj osobni rekord (4.38,94) za 10 sekundi.
U utrci na 800 metara Rakijašić je obranila naslov mlađe juniorske prvakinje, te ga ga osvojila treću godinu za redom poboljšavši svoj osobni rekord (2.14,84). Paula sa reprezentacijom Hrvatske 2. lipnja putuje u Istanbul na mlađe juniorsko prvenstvo Balkana gdje će nastupiti na dionici od 1500m.
Također, Lena Sabo je u Varaždinu imala nastup na 800 metara osvojivši 12. mjesto (2.34,33). Obje atletičarke koje su članice Atletskog kluba Križevci, trenira Siniša Špiranec. (www.icv.hr, vle)