DVIJE MEDALJE ZA JAKOBA ĐEBRU Virovitički karatisti uspješni na Kupu Mladosti u Ivanić Gradu

U Ivanić Gradu je održan veliki karate turnir za mlađe uzraste pod nazivom Kup Mladosti.

Iz virovitičkog karate kluba su nastupili:

U kategoriji mlađih učenika do 30 kg Mislav Spajić je osvojio drugo mjesto. Marija Knežević u kategoriji mlađih učenica do 28 kg osvojila je treće mjesto. U učeničkoj konkurenciji do 40 kg Noel Široki bio je treći.

Jakob Đebro se okitio s dvije medalje: u kategoriji učenika do 42 kg bio je uvjerljiv i osvojio prvo mjesto, dok je u kategoriji mlađih kadeta do 41 kg osvojio drugo mjesto. U mlađe kadetskoj konkurenciji +57 kg Nikola Gondi osvojio je treće mjesto.

Filip Pekić je prvi puta nastupio na jednom natjecanju. On je u konkurenciji mlađih učenika osvojio peto mjesto. Chris Malčec izgubio je odlučujuće borbe za medalje te se morao zadovoljiti petim mjestom.