FOTO Hat-trick Petrinića u Okrugljači za prvu proljetnu pobjedu Graničara

Već davno prežaljeni Graničar iz Okrugljače, koji je uvjerljivo posljednja momčad prve županijske nogometne lige se probudio.

Prije 14 dana osvojio je prvi bod u proljetnom dijelu, a sada u 22. kolu došao je i do prve proljetne pobjede. Gosti iz Čađavice doputovali su u Okrugljaču kao favoriti, praćeni od bučnih navijača. To im je samo pomoglo da dođu u prednost u 32. minuti pogotkom Ante Mađarevića. Minutu prije odlaska na odmor najbolji domaći strijelac Karlo Petrinić je poravnao rezultat na 1:1.

IMG 5151 Custom

U nastavku utakmice domaći vratar Kristijan Balogović je bio nesavladiv za gostujuće napadače, dok je Karlo Petrinić postigao još dva zgoditka u 49. i 71. minuti i time potvrdio domaću pobjedu. Pred sam kraj u 87. minuti dosuđen je kazneni udarac za goste. Gostujući napadač Tomislav Kovač iz kaznenog udarca pogodio je gredu.

Graničar Okrugljača – Mladost 1930. Čađavica 3:1
Igrač utakmice: Kristijan Balogović