FOTO Rezovac na Laništu pobijedio zdenačku Slogu zgodicima Kristijana Medića i Vanje Dežmarića

U utakmici 22. kola prve županijske nogometne lige Rezovac je na svom Laništu pobijedio Slogu iz Zdenaca 2:1.

U prvom dijelu gostujuća momčad je iskoristila jednu svoju prigodu i iz gotovo nemoguće pozicije Benjamin Dijanešić postigao je efektan zgoditak i doveo svoju momčad u prednost od 1:0. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

IMG 5513 Custom

Nakon pet minuta igre u drugom dijelu rezultat je izjednačen. Zgoditak za Rezovac postigao je Kristijan Medić. Rezovčani su nastavili s napadima što im se na kraju isplatilo u 75. minuti, kada je robusni Vanja Dežmarić doveo domaću momčad u prednost 2:1. To je na kraju bio konačan rezultat.

Rezovac – Sloga Zdenci 2:1
Igrač utakmice: Kristijan Medić