1. ŽNL Mateo Nemčec postigao deset pogodaka u pobjedi Mladosti, Sveti Đurađ slavio protiv Munje

Prva utakmica, ujedno i derbi susret 21. kola 1. Županijske nogometne lige, odigrana je na terenu Sportskog centra TVIN između No Limit TVIN-a i DOŠK-a iz Dolaca. Domaća momčad došla je do pobjede 2:1. Domaću momčad u prednost je doveo igrač DOŠK-a Marin Velić, na 1:1 poravnao je Marko Šundalić u 48. minuti, dok je pobjednički zgoditak za
domaću momčad postigao Tomislav Filipović u 69. minuti.

Omladinac iz Korije poveo je u Orešcu u osmoj minuti pogotkom Antonija Štefanca. Na 1:1 poravnao je Mihael Tomašević sedam minuta kasnije, a do odlaska na odmor gosti
iz Korije postižu još dva pogotka. Strijelac je bio Josip Barusić u 30. i 42. minuti. U drugom dijelu utakmice domaća momčad zgodicima Mateja Nemeta u 54. i 82., Mihaela Tomaševića u 75. i Roberta Lukinića u 84. minuti preokreće rezultat u svoju korist. Konačnih 5:4 za momčad Orešca postavio je Noa Jerbić u 85. minuti.

Vodeća vukosavljevačka Mladost savladala je na svom terenu Podravac iz Sopja rezultatom 20:1. Deset pogodaka postigao je Mateo Nemčec u petoj, osmoj, devetoj, 11., 26., 35., 47., 49., 83. i 85. minuti. Stipo Djak bio je strijelac u 16., 38., 66. i 70. minuti, David Blatarić gostujuću mrežu pogodio je u 13., 23. i 27., Leo Trupina u 68. i 77. te Sven Jurić u 73. minuti. Mora se napomenuti da je gostujuća momčad utakmicu odigrala s osam igrača.

Sveti Đurađ na svom je terenu svladao Munju iz Velikog Rastovca 3:1. Domaću momčad u prednost je doveo Tin Szabo golovima u 61. i 70. minuti. Josip Vida u 73. minuti smanjio je rezultat na 2:1, da bi konačnih 3:1 postavio Kristijan Belani minutu prije kraja utakmice.

Croatia je u Grabrovnici s minimalnih 1:0 svladala Dravu iz Terezinog Polja. Jedini pogodak postigao je Matija Pavić u 32. minuti.

Dinamo iz Josipova došao je do uvjerljive pobjede od 8:1 na gostovanju kod momčadi Plavi u Jugovom Polju. Po tri pogotka za goste postigli su Antun Dunković u šestoj, 50. i 55. te Matheus Vinicius Ribeiro De Oliveira u 61., 73. i 82. minuti. Po jednom su za gostujuću momčad strijelci bili Teo Matovina u 13. i Darko Kokoška u 76. minuti.