3. NL SJEVER Virovitičani u završnici ostali bez bodova u Kotoribi

Momčad Virovitice, iako bez dvojice igrača, Karla Majtanića i Drage Špoljara, s optimizmom je otputovala na gostovanje kod Graničara u Kotoribu.

Gostujući igrači su dominirali na terenu, stvarali su prigode za zgoditke, ali bez rezultata. Neefikasnost u završnici napada još jednom im se pokazala kao velika boljka. Rezultat 0:0 održao se do posljednje minute, kada je domaći igrač Nikola Golenja pronašao “rupu” u gostujućoj obrani i pogodio mrežu za 1:0.

U preostalom vremenu gostujući igrači kreću na sve ili ništa, što su iskoristili domaći nogometaši te zgoditkom internacionalca Amara Remea Camare u trećoj minuti sudačke nadoknade dolaze do pobjede 2:0.

– Šteta, ponovno nas je neefikasnost u napadu koštala bodova. Prvo ime susreta svakako je bio Samuel Spudić koji je odličan na svakom djeliću terena- prokomentirao je trener Virovitice Krešimir Crvenka.

Graničar Kotoriba – Virovitica 2:0
Najbolji u virovitičkim redovima: Samuel Spudić