Zlato, pet srebra i bronca za članove Karate kluba Virovitica u Čakovcu

U Čakovcu je proteklog vikenda održan tradicionalni Međimurje Open u karateu. Na turniru je sudjelovalo oko 1.000 natjecatelja iz 116 klubova i 11 zemalja.

Iz Karate kluba Virovitica na turniru je nastupilo osam natjecatelja.

U disciplini kata:

U kategoriji cicibana (A skupina) nastupio je Ivan Blažević, u kojoj je osvojio drugo mjesto, dok je u starijoj B skupini ostao bez plasmana.

U seniorskom uzrastu nastupili su Matija Relić i Sara Malčec te su osvojili 2. mjesto i srebrne medalje, dok se Luka Maks Šenjug morao zadovoljiti petim mjestom. Matija Relić je nastupio i u uzrastu U-21 u kojem je osvojio treće mjesto i brončanu medalju.

U uzrastu juniora nastupili su Lovro i Laura Erak, koji su se također izborili za drugo mjesto i srebrne medalje.

Gondi

U borbama:

U juniorskom uzrastu, u najtežoj kategoriji, nastupio je Nikola Gondi koji je nakon četiri pobjede osvojio prvo mjesto, zlatnu medalju i pobjednički pehar, dok je Chris Malčec, unatoč dobroj predstavi, u dvije borbe, zbog tehničkih poteškoća sa sportskom opremom, na kraju morao zadovoljiti petim mjestom.