Četiri srebra i tri bronce za mlade Virovitičane na 15. memorijalnom karate turniru u Ivancu

U subotu, 7. listopada u Ivancu je održan 15. memorijalni karate turnir posvećen poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu s područja grada Ivanca.

Na turniru su sudjelovali i članovi Karate kluba Virovitica.

U katama, Ivan Blažević u konkurenciji mlađih cicibana i cicbana osvojio je druga mjesta i srebrne medalje.

U borbama, Luna Predragović u konkurenciji mlađih učenica -27 bila je treća, a Marija Tošeski u konkurenciji cicbanki -27 druga.

Antonela Blažević u kategoriji učenica -49 bila je druga i tako osvojila srebrnu medalju, dok je Maria Knežević u konkurenciji mlađih kadetkinja –44 bila treća i “okitila” se broncom.

U konkurenciji mlađih učenika -39 Jan Škvarić osvojio je treće mjesto i brončanu medalju.