2. HRL SJEVER Garešničanke uzvratile 1234 Virovitici za poraz u prvom dijelu sezone: Mlinarić najefikasnija

Rukometašice Garešnice uzvratile su 1234 Virovitici za poraz u prvom dijelu sezone. Danas su ih ugostile na svom terenu, a u konačnici su domaće igračice utakmicu privele kraju s +2 (32:30).

Prvu ozbiljniju prednost domaće igračice “zgrabile” su u 18. minuti kada je bilo 12:7, jedan gol prednosti ispustile su do odlaska na odmor, a zaliha se u cijelosti istopila u 42. minuti kada Darma Rončević sa sedam metara izjednačuje na 24:24.

Do kraja susreta iskazale su se Karanović, Šukman i Santo koje su svojoj momčadi osigurale pobjedu.

Maja Mlinarić i Jelena Karanović bile su najefikasnije igračice na terenu s po devet zgoditaka, no Karanović je imala nešto veću podršku svojih suigračica. Dodajmo kako su uz Mlinarić raspoložene bile i Klara Crnoja te Ena Jug koje su postigle sedam, odnosno šest pogodaka.