2. HRL SJEVER Virovitičke lavice nastavile s pobjedama: Maja Mlinarić najefikasnija u pobjedi nad Brodom

Rukometašice 1234 Virovitice, nakon nešto lošijih rezultata, vratile su se na pobjedničke staze. Nakon slavlja u Osijeku, Virovitičanke su u novom ligaškom kolu, ovog puta na domaćem terenu, slavile protiv Broda.

Gošće su bolje ušle u susret te su imale prednost sve do 10. minute kada je Maja Mlinarić pogodila za 7:6. Održavale su Virovitičanke prednost na svojoj strani gotovo deset minuta, no i završnica prvog poluvremena otišla je na stranu Broda te se na prednost odlazi rezultatom 16:19.

Uspijevale su lavice držati priključak veliku većinu drugog dijela, u 53. minuti rezultat je glasio 27:28, a u preostalom vremenu igračice Mirne Smiljanc uspjele su preokrenuti susret i slaviti s konačnih 31:30.

Najefikasnija u domaćim redovima bila je Maja Mlinarić s osam zgoditaka, dok je pet upisala Helena Rončević. Virovitičanke su novom pobjedom došle do 6. mjesta prvenstvene ljestvice sa 17 osvojenih bodova.