3. NL SJEVER Pitomača tek u završnici osigurala pobjedu protiv Podravine iz Ludbrega

U 23. kolu 3. nogometne lige Sjever momčad Pitomače došla je do nove pobjede. Na Gmanju je svladala Podravinu iz Ludbrega 3:1.

Nogometaši trenera Ivana Presečana odlično su otvorili utakmicu. Zgodicima Patrika Kvrgnjaša u sedmoj i Luciana Kajzogaja poveli su 2:0. Moglo se na odmor otići i s većom prednošću, ali domaći napadači nisu bili precizni.

U nastavku gosti iz Ludbrega koriste jednu pogrešku obrane Pitomače te pogotkom Giovannya de Morales Gomesa u 53. minuti smanjuju domaću prednost na 2:1. Jedno vrijeme lopta je bila više u nogama gostujućih igrača, ali bez promjene rezultata. U posljednjoj dionici utakmice domaći nogometaši ponovno preuzimaju inicijativu te je Lucijano Kajzogaj svojim drugim zgoditkom u drugoj minuti sudačke nadoknade postavio konačnih 3:1.

– Odigrali smo dobru utakmicu koja je rezultirala novom pobjedom. Misli su nam lagano usmjerene na derbi s Varteksom, iako nam je u prvom planu Kup u kojemu želimo doći do kraja- zaključio je trener Pitomače Ivan Presečan.