2. HRL SJEVER Maja Mlinarić s 10 pogodaka predvodila 1234 Viroviticu do pobjede u Đurđevcu

Rukometašice 1234 Virovitice odigrale su u petak utakmicu 2. kola 2. HRL Sjever na neugodnom gostovanju u Đurđevcu, a ‘lavice’ niti nakon novih 60 minuta ne znaju za poraz.

Đurđevčanke su prednost imale u dva navrata, prvo zahvaljujući Ivani Zrin (10:9), nakon toga Kristini Zeko (11:10), a tada su si izabranice Darka Grdića serijom 7:4 osigurale dva pogotka prednosti na poluvremenu (17:15).

Odvojile su se ‘lavice’ na +5 početkom drugog poluvremena kada je na semaforu stajalo 17:22, predvođene najefikasnijom igračicom u ovom susretu Ivanom Zrin, Đurđevčanke se vraćaju na samo pogodak razlike (23:24 i 25:26), no do kraja susreta Maja Mlinarić i Nika Deskar riješavaju pitanje pobjednika. Konačan rezultat utakmice glasio je 29:27 za Virovitičanke.

Najefikasnija u gostujućim redovima bila je Maja Mlinarić s 10 pogodaka, a pratila ju je Nika Deskar s tri zgoditka manje. 1234 Virovitica je nakon dva kola na vrhu tablice s četiri osvojena boda, a pobjednički niz produžili su tako na 24 ligaške utakmice.

1234 Virovitica: Martina Majkovčan, Helena Zeman, Lorena Ariana Volenik, Korina Velić, Lukrecia Veršec 2, Lana Lipovac, Klara Crnoja 1, Lea Zupčić 2, Marija Medved 5, Nea Kovač, Nika Deskar 7, Ena Jug, Maja Mlinarić 10, Elena Bardić 2, trener: Darko Grdić