Papuk pobijedio drugoligaša Hrvatski Dragovoljac

U sklopu priprema za novu sezonu 4. MŽL BJ-KC-VT, nogometaši orahovačkog Papuka odigrali su prijateljsku pripremnu utakmicu kontra hrvatskog drugoligaša Hrvatskog Dragovoljca iz Zagreba predvođenih bivšim igračem zagrebačkog Dinama Hrvojem Štrokom. No, na terenu se nije primijetilo tko je tu drugoligaš, Papuk je odigrao sjajno prvo poluvrijeme i dva puta pogodio mrežu ”Crnih” iz Sigeta, strijelci su bili Ante Vicić u 10. minuti i Ivan Vuković u 35. U drugom dijelu Papuk je stao ”iza lopte” i čuvao rezultat, a gosti iz Zagreba uspjeli su tek smanjiti na 2:1 iz kaznenog udarca nakon nespretnog igranja rukom Turkovića. Siguran s bijele točke za Hrvatski Dragovoljac bio je Josip Slišković. Oba trenera Darko Krsnik i Rajko Magić isprobali su sve svoje snage, a ovom utakmicom nastavljena je odlična prijateljska suradnja ova dva kluba koja traje godinama. Iako je ovo bila samo prijateljska i pripremna utakmica lijepo zvuči za Orahovčane trijumf protiv ekipe koja je samo prije nekoliko godina bila prvoligaš, a po viđenom na terenu Papuk je stvorio sjajnu momčad koja će se boriti za sam vrh četvrtoligaškog sjevera.