TENIS Veteranska ekipa TK “Tvin” Virovitica upisala bod u Vinkovcima unatoč porazu

Na trećem ovogodišnjem gostovanju veteranska ekipa Tvina upisala je poraz ali i vrijedan bod u Vinkovcima. Vinkovčani su sa svojom prvom ekipom bili bolji i na domaćem terenu slavili rezultatom 5:2, nakon odigranih pet mečeva u singlu i dva u kombinaciji parova.

Za TK “Tvin” su nastupili: Vlado Bijuk, Krunoslav Silner, Jure Duvnjak, Nenad Gurović, Mirko Vitković i Dragan Dečak.

P6130011 Custom

Svi mečevi u singlu igrali su se istovremeno.

Vlado Bijuk je započeo susret protiv Igora Balaša i izgubio, a nakon njega poraze su upisali i Krunoslav Silner (protiv Ivana Ergotića) te Nenad Gurović (protiv Ivana Iličića). Nakon 3 poraza u singlu stigle su i dvije pobjede kojima su Virovitičani upisali vrijedan bod.

P6130009 Custom

Mirko Vitković pobijedio je Davora Tomšika u tiebreaku trećeg seta (5:7, 6:3, 10:7), a odlični Jure Duvnjak u dva seta je bio bolji od Davora Markovića (6:2, 7:5).

P6130005 Custom

U kombinaciji parova Tvinovci su izgubili oba susreta pa je tako konačan rezultat bio 5:2 za domaćina. (www.icv.hr, ts, tk-tvin.org)