VETERANI Virovitica u zaostalom susretu slavila protiv Standarda: U narednim danima odigrat će se posljednje natjecateljsko kolo ove sezone

Veteransko natjecanje ovog je tjedna nastavljeno zaostalim susretom 12. kola između Virovitice i Standarda iz Nove Šarovke. Gosti su poveli zgoditkom Marijana Makara u 22. minuti, ali je domaća momčad preokretom došla do sigurne pobjede rezultatom 4:1. Strijelci za Viroviticu bili su Dinko Zagorac u 37., Josip Jadran u 39., Mario Horvat u 53. i Matija Feketija u 70. minuti utakmice.

Utakmice posljednjeg 15. kola odigrat će se u narednim danima.

Danas (subota) od 17:30 sati Rezovac će ugostit  Suhopolje. U nedjelju od 10 sati Gradina je domaćin Virovitici, Papuk Mikleušu, dok će se posljednji susret između Slatine i Mladosti iz Miljevaca odigrati u ponedjeljak od 18 sati.

Tom utakmicom domaća će momčad ujedno proslaviti naslov prvaka.