Bambi Cup u ritmičkoj gimnastici: Lara Pleše osvojila četvrto, a Sara Jeličić peto mjesto

Proteklog vikenda održano je jako međunarodno natjecanje u ritmičkoj gimnastici Bambi Cup u Beogradu na kojemu je sudjelovalo više od 400 natjecateljica iz 12 zemalja.

Virovitički Klub ritmičke gimnastike Pirueta predstavljale su Sara Jeličić u B programu i Lara Pleše u A programu.

Lara Pleše osvojila je 4. mjesto u vježbama s loptom i čunjevima u kategoriji seniorki A programa, te posebnu nagradu za Miss elegancije.

Sara Jeličić osvojila je 5. mjesto u vježbi s obručem u kategoriji 2013. godišta B programa.

Natjecateljice KRG Pirueta nastavljaju s pripremama za nadolazeće Prvenstvo Hrvatske u apsolutnom programu i međunarodne turnire. Već sljedećeg vikenda očekuje ih nastup na jakom međunarodnom natjecanju FIG Aura Cup Zagreb 2023.