M-17 Odlična predstava Mislava Spajića, raspoloženi “Virkasi” svladali i Radnik iz Križevaca

Nakon gostujuće pobjede nad Podravcem u Virju, kadeti Virka Virovitice, na domaćem terenu u sportskoj dvorani Osnovne škole “Vladimir Nazor”, u trećem kolu kadetske lige Sjever M-17, svladali su križevački Radnik rezultatom 66:62.

Kompletni gosti iz Križevaca odlično su ušli u utakmicu i bili u prednosti tri četvrtine. “Virkasi” su, bez ozlijeđenog Nikole Krstanovića, konstantno sustizali gostujuću prednost.

Trener Hrvoje Dragičević pokušao je dodatno “razbuditi” svoju momčad uoči posljednje dionice, a u tom naumu na kraju je i uspio. U posljednjoj četvrtini dolazi do preokreta i borbeni domaći košarkaši dolaze do pobjede 66:62. Odličnu igru pružio je najmlađi u momčadi, četrnaestogodišnji Mislav Spajić.

U idućem kolu kadeti Virka Virovitice gostuju kod vršnjaka Međimurja u Čakovcu.

Virka Virovitica: Mislav Spajić 14, Mislav Škvarić 14, Jakov Obrovac 3, Antonio Tutić 15, Teo Lorenzo Radović 14, Marko Teskera, Jakov Jurlina, Emanuel Vidović 5, Igor Kozlinger i Andrija Mandić. Trener: Hrvoje Dragičević.