3. NL SJEVER Nogometaši Pitomače slavili protiv Graničara iz Kotoribe

U susret 19. kola 3. nogometne lige Sjever nogometaši Pitomače ušli su odlučno s ciljem da u domaćoj utakmici s Graničarom iz Kotoribe dođu do druge proljetne prvenstvene pobjede.

Karlo Jakupec nakon odlične akcije u 20. minuti dovodi momčad Pitomače u prednosti, koju je desetak minuta kasnije udvostručio Ivan Begović. Momčad trenera Ivana Presečana dominirala je, ali su napadači bili neprecizni.

Sredinom drugog dijela, u 64. minuti, gostujući igrač Nikola Golenja smanjio je domaću prednost na 2:1, a pobjedu domaćih nogometaša svojim pogotkom u posljednjim trenucima utakmice potvrdio je Deni Hajdarović.

– Naša pobjeda treba je biti puno uvjerljivija, ali smo se očito u ovoj utakmici zamjerili lopti koja nije htjela u mrežu. Na kraju možemo biti zadovoljni što smo osvojili tri boda- rezimirao je trener Pitomače Ivan Presečan.

Pitomača – Graničar Kotoriba 3:1
Igrač utakmice: Karlo Jakupec